farmbox už za 275Kč?
vyzkoušejte "farmboxy ochutnej" s dopravou zdarma
vyberte si z naší nabídky

Báječné léto s farmboxem

NAKUPUJTE V LÉTĚ NA FARMBOX.CZ  A ZÍSKEJTE ÚŽASNOU A PRAKTICKOU MISKU NA SALÁT! JAK NA TO? Nakupujte na farmbox.cz a jakmile vaše nákupy dosáhnou částky 3500 Kč (součet vašich realizovaných objednávek), získáte tuto skvělou misku. Akce platí pro farmboxy dodávané

Z rybníka přímo k Vám

Pohořelický kapr Pstruh Uzené ryby   Vyberte si, určitě si pochutnáte! Vyzkoušejte čerstvé ryby z jižní Moravy – rybníkářství Pohořelice, které vlastní ocenění Pohořelický kapr. 

Z pece přímo k Vám

Kváskový chléb Kváskové bagety Babiččiny buchty Vyberte si, určitě si pochutnáte! Dovezeme poctivé kváskové pečivo od nejlepších pekařů v okolí – dodávané z pece přímo k Vám!

Z pole přímo k Vám

Plodová zelenina Listová zelenina Košťálová zelenina Kořenová zelenina Vyberte si, určitě si pochutnáte! Čerstvá zelenina plná vitamínů a chuti převážně od českých farmářů a pěstitelů – BIO i neBIO – dodávaná z pole přímo k Vám!

Z kravína přímo k Vám

Sýry Jogurty Tvarohové dobroty Vyberte si, určitě si pochutnáte! Skvělé sýry, poctivé jogurty, farmářské máslo či mléko, výborná smetana, vše lokální a hlavně čerstvé – dodávané z farmy přímo k Vám!

Od řezníka přímo k Vám

Z řeznictví Bubla Maso z farem Vyzrálé hovězí BIO z horňácké farmy Vyberte si, určitě si pochutnáte! Maso pochází z českých chovů. Vyberte si dle svých priorit a finančních možností, v nabídce najdete i maso v bio kvalitě či hovězí vyzrálé.

Z udírny přímo k Vám

Šunky a salámy Uzený a slanina Klobásky a párky   Vyberte si, určitě si pochutnáte! Všechny uzeniny jsou bezlepkové a vyrobené výhradně z masa z českých chovů! Navíc pro Vás máme nejširší nabídku uzenin BEZ DUSITANŮ! A prý že to bez nich nejde 😉