Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Boxíky pro děti

Nové produkty

Boxíky pro děti

Kojíte, začínáte s příkrmy, zajímá vás, co jí Vaše děti? Boxy pro děti jsou sestaveny dle výživových doporučení nutriční specialistky Libušky Chrtové! Obsahy se mění dle aktuální sezóny zeleniny a ovoce.

Boxíky pro děti  Počet produktů: 7

Podkategorie

 • Kojíme

  Z porodnice jste si přinesli ten nejkrásnější uzlíček, máte to štěstí, že ho kojíte, no jo, ale co jíst? Někde v zádu v hlavě tušíte, že ne všechno je vhodné, jenže jak to tedy je? Abyste nemuseli dlouze přemýšlet a mohli si raději v klidu užít váš čas s miminkem, dali jsme hlavy dohromady a vymysleli farmbox pro kojící maminky. 

 • Začínáme s příkrmy

  Již z názvu kategorie vyplývá, že jsou tyto farmboxy určeny pro první pokusy v přikrmování vašeho miminka. Obsahují výhradně bio zeleninu a bio ovoce. Doplňte si box také o kvalitní maso z volných chovů nebo od vyhlášeného brněnského řezníka. 

 • Baštíme příkrmy

  Vaše dítko už baští příkrmy bez problémů každý den, tak přesně pro vás jsou farmboxy v této kategorii. Jsou koncipovány na 14 dní a v nabídce najdete varianty složené z bio zeleniny a ovoce a masa z volných chovů, jejichž složení zůstává stejné a varianty bez bio certifikace s masem od řezníka, kterým měníme složení každý týden.

  Doplňte si box také o kvalitní bio jogurty, těstoviny nebo o luštěniny či obiloviny

 • Pro batolata

  Máte doma batole ve věku od 1 do 3 let? Pak budete zřejmě volit jeden z těchto boxů. Obsahují výborné mléčné výrobky, kvalitní kváskové pečivo, zeleninu a maso. Většina potravin je v bio kvalitě a maso pochází z volných chovů! Vytvořili jsme 4 varianty, které na sebe navazují.

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek