Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Baštíme příkrmy

Nové produkty

Zeleninovo masový box fbx Zobrazit větší

Zeleninovo masový box fbx

1574

Nové

Box plný zeleniny, ovoce a kvalitního masa. Jeho složení je obměňováno každý týden v závislosti na aktuální nabídce. V sezóně zeleniny obsahuje výhradně produkci od lokálních pěstitelů, přes zimu doplněnou o zahraniční produkci.

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 9 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 9 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 9,00 Kč.


Více informací

Obsah boxu: 


brambory CZ 0,5 kg, mrkev CZ 0,5 kg, řepa CZ 0,5 kg, batáty JAR 1 ks (cca. 0,4 kg), brokolice IT 1 ks, chřest zelený CZ 0,5 kg, kuřecí řízky cca. 0,5 kg - Zelenka a hovězí zadní cca. 0,5 kg - Bubla


Moje doporučení: Uvařte vašemu prckovi jídlo na 14 dní dopředu a zamrazte ho! Je to naprosto ideální, jeden den o víkendu si povaříte všechnu zeleninu, případně i maso a pak si na chvíli stoupnete k mixéru, suroviny různé nakombinujete, dejte do plastových kelímků (tvořítek na led) a je hotovo. Nedoporučuje se zamrazovat banán. 

Vzhledem k tomu, že box obsahuje více masa, než dítě zvládne během oněch 14 dní sníst, doporučuji, abyste si maso rozdělili na jednotlivé porce a takto ho zamrazili ještě v syrovém stavu. Když budete dělat příkrmy příště, jen rozmrazíte tolik porcí, kolik budete potřebovat! Vaše dítko tak bude mít příkrmy rozmanitější. 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

3 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: