Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Fitness potraviny

Nové produkty

FITNESS POLÉVKA HOUBOVÁ 500g

1324

Nové

Původ: ČR 
Výrobce: Ekoprodukt 
Balení: 500g - plastová dóza, šroubovací uzávěr

instantní proteinová polévka
vysoký obsah bílkovin (57%)
rychlá příprava
bez lepku
dávkování

Více informací

Zakoupením tohoto produktu získáte až 11 věrnostních bodů. Za obsah Vašeho košíku získáte celkem 11 bodů , které mohou být převedeny na slevový kupón v hodnotě 11,00 Kč.


Více informací

Instantní fitness polévky FigurePro jsou určeny pro všechny, kteří hledají alternativu ke sladkým proteinovým nápojům. Tento slaný protein ve formě polévky můžete použít i jako náhradu jednoho jídla denně.

Základní návod k použití:
Tři rovné odměrky vysypte do misky nebo hrnku o objemu 300 ml, přidejte vhodné množství studené vody (okolo 50 ml) a míchejte do vzniku homogenní
směsi. Poté za stálého míchání dolijte 250 ml horké vody (MAX. 80°C, NIKDY NE VROUCÍ!). Nechte dvě minuty odstát a konzumujte. DOBROU CHUŤ!

Další způsob: požadované množství směsi vysypte do misky nebo hrnku o objemu 300 ml, přidejte vhodné množství studené vody (okolo 50 ml) a míchejte do vzniku homogenní směsi. Poté za stálého míchání dolijte zbytek studené vody, ohřejte v mikrovlnné troubě na požadovanou teplotu a konzumujte.

Pozn.: Dávkování upravte dle vlastní potřeby bílkovin. Doporučená denní dávka bílkovin pro dospělého jedince je 1 g/kg/den, pro aktivního sportovce okolo 1,4 g/kg/den.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

3 Ostatní výrobky ve stejné kategorii: