Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Hotové boxy

Nové produkty

Hotové boxy

Nemáte čas nebo chuť přemýšlet, co vařit nebo nakoupit? Navrhli jsme desítky boxů právě pro Vás a Vaše potřeby.

Hotové boxy  Počet produktů: 51

Podkategorie

 • Zeleninové boxy

  Boxy plné čerstvé zeleniny. Lokální, dovozové, bio i nebio. Informace o původech zeleniny a dodavatelích najdete v kategorii ČERSTVÉ.

 • Ochutnej farmbox

  Od každého něco. Tématicky poskládané potraviny. Jste u nás poprvé? Objednejte boxy ochutnej a dopravu máte zdarma. (platí pouze pro osobní doručení na našich rozvozových trasách - doprava bude odečtena až z faktury)

 • Farmářské boxy

  Boxy jsou plné výborných lokálních výrobků, zeleniny a ovoce. Záleží na Vás, co právě děláte.

  Jedete na chalupu nebo třeba držíte dietu? Postaráme se o Váš nákup.

 • Boxíky pro děti

  Kojíte, začínáte s příkrmy, zajímá vás, co jí Vaše děti? Boxy pro děti jsou sestaveny dle výživových doporučení nutriční specialistky Libušky Chrtové! Obsahy se mění dle aktuální sezóny zeleniny a ovoce.

 • Rodinný oběd

  Vše, co potřebujete na oběd pro rodinu nebo známé. Inspirovat se můžete našimi recepty na blogu http://blog.farmbox.cz/2015/11/obedove-farmboxy-vase-inspirace-pro-vareni/ Množství u některých surovin je orientační, některé Vám zbydou na další jídlo. Boxy jsou sestavovány pro 4 člennou rodinu. Pokud budete vařit pro dospělé, doporučujeme doobjednat více masa.

 • Rodinná snídaně
  Vyberte si snídani dle Vaší chuti, nálady nebo ročního období. Říká se, že nejlepší snídaně je ta, která trvá až do oběda. Udělejte si krásné ráno.
na stránku
Zobrazeno 1 – 9 z 51 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 51 položek