Kategorie

Informace

Nové produkty

FARMBOX - příběh

Často se nás naši zákazníci ptají kdo jsme, odkud jsme přišli a kam svým podnikáním směřujeme. Proto jsme se rozhodli Vám, kteří od nás buďto již odebíráte, nebo Vám, kteří se třeba ještě rozhodujete, představit.

Jsme rodinná firma, v současnosti tedy já Irena Šneková, můj manžel Jirka a ještě nedávno s námi pracovala i moje maminka Irena Králová. Před lety nám také pomáhal náš tatínek Milan Král, který nás však před časem opustil a užívá si teď nebeskou manu. Děkujeme tatínku, tvoji pomoc stále cítíme. Občas nám ještě pomáhá s reklamou náš dvouletý syn Kubíček, podle kterého jsme pojmenovali hotové boxy pro děti.

Protože jsme rodinná firma, považujeme každého našeho zákazníka za člena širší rodiny a proto Vám přinášíme jen to nejlepší, co naše krásná země poskytuje. Žijeme zde na jižní Moravě, proto vám nabízíme potraviny především z Jihomoravského kraje, případně pak z blízkého okolí jako je Vysočina či Zlínsko. Většina našich dodavatelů jsou rodinné či soukromé firmy, které pečlivě dbají na kvalitu svých produktů, ať již to jsou mléčné nebo masné výrobky.

Na rozdíl od kamenných obchodů nabízíme výhradně nejčerstvější potraviny a to díky maximálnímu zkrácení distribučního řetězce - tedy cesty od farmáře k vám domů. Všechny potraviny jsou objednávány až na základě vaší objednávky a vyráběny těsně před dnem závozu. S trochou nadsázky se dá říci, že mnohé z výrobků jsou vyráběny přímo pro vás, což je u těch nejmenších farem skutečně pravda.

Chápeme, že v dnešní uspěchané době nemá každý čas na to, chodit po farmářských trzích, nebo obcházet obchody se zdravou výživou. Proto Vám nabízíme jednak online objednání prostřednictvým našeho internetového obchodu a druhak dovoz vašeho nákupu až na práh vašeho domova nebo firmy.

Jsme FarmBox a přinášíme čerstvé dary naší země.