Sýry

Nové produkty

Sýry

Máte rádi dobré sýry? Vyberte si z tvrdých plátkových, pařených či tvarohových. Všechny jsou bez barviv a zbytečných éček. Čerstvé sýry mají trvanlivost 10 - 14 dní od dodání, polotvrdé z farem kolem 30 dní a plátkové sýry Lacrum kolem 2 měsíců. 

Sýry  Počet produktů: 60

Podkategorie

  • Ovčí

    OVCE SE PRÝ UŽ ZAJÍMAJÍ JEN O BERANY, NENÍ MLÉKO, NEJSOU ČERSTVÉ OVČÍ SÝRY. BUDOU ZASE NA JAŘE. Ovčí sýry jsou vyhledávanou pochoutkou. V nabídce najdete např. bryndzu nebo goudu a spoustu dalších. Stačí jen vybrat a ochutnat. Vyzkoušejte také ovčí tvaroh (kategorie výrobky z tvarohu) nebo žinčicu (kategorie zakysané výrobky)

  • Kravské
    Milovníci sýrů si zde určitě přijdou na své. Najdete zde jak klasické plátkové sýry BIO i neBIO, čerstvé sýry s různými příchutěmi, ale také sýr vhodný ke smažení nebo pařený sýr či balkán.
  • Kozí
    Kozí sýry jsou výborné do salátů, k pečené zelenině, ale i jen tak k pečivu. Každý jak má rád. Jsou vhodné nejen pro ty, kdo mají alergii na kravské mléko. Vyzkoušejte také kozí jogurt (kategorie jogurty), mléko (kategorie mléko) nebo kozí tvaroh (kategorie výrobky z tvarohu)
na stránku
Zobrazeno 1 – 9 z 60 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 60 položek