Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Kategorie

Informace

Nové produkty

CO JE FARMBOX.CZ?

Farmbox.cz je unikátní projekt, který slučuje výhody internetového obchodu s tzv. bedýnkováním zeleniny a farmářskými trhy. Díky farmbox.cz máte celoročně přístup ke kvalitním regionálním potravinám. 

 

Na Farmbox.cz si můžete objednat nejen zeleninu a ovoce od místních farmářů, ale také poctivý kváskový chléb, uzeniny od místního řezníka, farmářské jogurty, tvaroh či máslo, ale i výborná kuřata nebo vajíčka. My Vám navíc Vaši objednávku přivezeme ve formě boxu až k Vašim dveřím a to do zaměstnání nebo domů.

Kromě toho, že si můžete namíchat tzv. farmbox (farmářskou bedýnku) z produktů dle vlastního výběru, můžete si také vybrat z některého z již „hotových“ boxů, např. farmářský box, grilovací box.

 

Farmboxy (farmářské bedýnky) prozatím distribuujeme pro Brno a jeho blízké okolí. Trvanlivé potraviny jsme schopní zaslat na dobírku po celé ČR. 

 

Projekt Farmbox.cz je postaven na těchto základních pilířích:

-         Nabízíme pouze české potraviny (výjimku tvoří nabídka bio zeleniny a bio ovoce v zimních měsících)

Snažíme se, abychom zkrátili distribuční vzdálenosti, takže, pokud je to možné, nabízíme produkty od výrobců z Jihomoravského kraje, příp. z krajů v okolí, např. Vysočina, Zlínský, atd.

 

-          Čerstvé potraviny jsou vyráběny až na základě Vašich objednávek  

Na výrobu a distribuci si necháváme jen nezbytně nutný čas, o to víc času zbývá Vám na spotřebování - žádné skladování a prodej těsně před datumem spotřeby.

 

-         Chceme Vám vždy nabídnout to nejlepší.

Potraviny, které nabízíme jsou velmi kvalitní, nešizené, vyráběné z pravého ovoce, ne koncentrátů, z normálního mléka, ne sušeného, z masa, ne z mouky, atd…. Uvědomujeme si, že často jsou ceny vyšší, než u podobných výrobků jiných značek, které znáte z obchodů, ale věřte, že to za ten zážitek stojí. Navíc to, že je pořizovací cena vyšší, nemusí znamenat, že je potravina dražší, uvedu to na příkladu českého česneku, 1 kg se sice pohybuje kolem 200 Kč ve srovnání s česnekem z dovozu, kde je cena ca. poloviční. Jenže českého česneku Vám do jídla stačí 2 stroužky, kdežto česneku z dovozu potřebujete celou paličku, abyste dosáhli stejné chuti. Většina našich výrobců má různá ocenění a certifikáty a pravidelně se umisťuje na předních místech v různých spotřebitelských soutěžích.

 

-         Přivezeme Vám Váš nákup do zaměstnání nebo domů. 

Nemusíte nikde běhat, abyste nakoupili kvalitní potraviny, nemusíte se ani stresovat, jestli stihnete obchod, než Vám zavře,  nemusíte se strkat s dalšími lidmi v obchodních domech a smířit se s tím, že často kupujete potraviny, u kterých nejste přesvědčeni o jejich kvalitě. Jediné, co musíte, je, sednout si k Vašemu PC  a objednat.

 

-         Chceme Vám nabídnout kompletní sortiment potravin, abyste se o Váš nákup nemuseli starat, ale mohli si jen vybrat. 

Aktuální nabídka není finální, postupně budeme upravovat a přidávat další produkty dle Vašeho přání.  

 

Budeme moc rádi, když se Vám na farmbox.cz bude líbit a námi nabízené výrobky Vám budou chutnat, tak jako chutnají nám :).
 

Pokud máte nějakého oblíbeného farmáře a rádi byste si jeho výrobky kupovali přes nás, určitě nám o tom dejte vědět na email: [email protected].

Chceme, aby byla nabídka potravin na našem webu odrazem toho, co opravdu chcete kupovat. Za Vaše podněty Vám předem děkujeme.

 

Tým Farmbox.cz Vám přeje dobrou chuť.