Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Kategorie

Informace

Nové produkty

AKTUÁLNÍ INFORMACE K DISTRIBUCI V DOBĚ NOUZOVÉHO STAVU

Vážení zákazníci,

vážíme si Vaší důvěry! Uděláme vše pro to, abychom ji nezklamali. Situace je aktuálně poměrně bláznivá a nestabilní, takže prosím počítejte s tím, že neplatí nic, co by normálně platilo a se vším se musíme vypořádat tak, jak nám to přichází do cesty.

I nadále platí, že je uzávěrka objednávek v pondělí ve 13 a distribuce probíhá koncem týdne. Je třeba Vás však upozornit, že v případě, že se naplní naše kapacity před 13, bude objednávání zastaveno dříve a že rozvážíme i v pátek. (neumíme dopředu říct, zda přijedeme ve středu, ve čtvrtek nebo v pátek – trasy se snažíme maximálně naplnit tak, abychom nevyplýtvali žádnou volnou kapacitu).

Co se plateb týká, přijímáme pouze platby převodem. Pokud jste u nás už někdy objednávali, obdržíte s nákupem fakturu a tu pak uhradíte. Pokud jste nový zákazník, finální fakturu se všemi potřebnými údaji obdržíte v den závozu emailem, poprosíme o zaslání potvrzení o úhradě ještě předtím, než řidič přijede.

Bezkontaktní doručení je pro nás v tuto chvíli prioritou číslo 1.

V dané situaci nemůžeme brát zpět žádné vratné obaly, proto také aktuálně nerozvážíme bedýnky ale papírové tašky. Všechny naše bedýnky a láhve prosím schovejte, jakmile pomine riziko nákazy, vrátíme se zpět k našim zaběhlým standardům a vratné obaly rádi vykoupíme, v případě sklenic a lahví vymyté, zpět. 

V tuto chvíli jsme byli nuceni zastavit objednávání bez registrace. Registraci Vám budeme muset schválit. Potřebujeme tímto omezit přístup nových zákazníků. (jsme opravdu na stropu našich kapacit a to i skladových a výrobních na straně farem…) 

Prosím, počítejte také s tím, že teď více, než kdy jindy, dochází k tomu, že farma nedokáže vykrýt celou naši objednávku. Pokud víme, že něco není nebo nebude, snažíme se zajistit alespoň náhradu. V této chvíli se nám nedaří dávat Vám s předstihem vědět a také děláme více chyb ve fakturaci. Prosíme tímto o pochopení a zvýšenou kontrolu faktur na Vaší straně. Pevně věřím, že se i tohle postupně vyladí zpět k našemu plnému zákaznickému servisu. A pokud s nějakou náhradou nebudete souhlasit, nebojte se ozvat po dodání, vyřešíme to zpětně. Jde jen o to, že před dodáním na to v tuto chvíli není prostor, snažíme se dostat Vaše objednávky včas do aut. Co si budeme vykládat, zvýšila se i průměrná hodnota objednávky.

Děkujeme moc za pochopení.

Irena a Jirka Šnekovi

INFORMACE K DISTRIBUCI

Protože vám nechceme dodávat zboží, které leželo někde ve skladu, nýbrž opravdu čerstvé potraviny, jak říkáme od výrobců přímo k vám, potřebujeme pár dní pro vyrobení a zajištění potravin.

Z tohoto důvodu je pro objednávky nastavena uzávěrka na každé pondělí, distribuce pak probíhá stejný týden ve středu nebo ve čtvrtek (v době nouzového stavu, z kapacitních důvodů, také v pátek).

Odměnou za vaše plánování je více času na spotřebování objednaných potravin! Farmbox Vám doručíme buď osobně (vlastními chladícími vozy) nebo si jej můžete vyzvednout na některém z odběrných míst.

Bližší informace k jednotlivým způsobům doručení najdete níže. 

1. doručení vlastními chladícími vozy – o termínu doručení se dozvíte v úterý v týdnu před distribucí – pošleme Vám sms se dnem a přibližným časem (cca. 2 hod. rozpětí)

- v tuto chvíli není možné doručení mimo distribuční trasy
- zavážíme celé Brno a jeho okolí – severně do Boskovic, jižně do Pohořelic, západně do Říčan a východně do Pozořic - pokud nevíte, jestli bychom k Vám přijeli, napište nám mail

2. doručení na některé z našich odběrných míst

- Brno Lesná – Fillova 1, bistro/shop  (ZDARMA) VE ČTVRTEK 13:00 - 17:00

- Blansko – Crhákovic krámek u vlakového nádraží, Edvarda Beneše 2497 (zpoplatněno 30Kč) VE ČTVRTEK 15:00 - 17:00


KALENDÁŘ DISTRIBUCÍ

Zde najdete vždy aktuální termíny distribucí, ale také blížících se akčních nabídek

V případě jakýchkoliv dotazů či nejasností, mě neváhejte kontaktovat na [email protected]. Děkuji