Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Kategorie

Informace

Nové produkty

O NÁS

Co na stránkách farmbox.cz najdete a jak to vlastně funguje?

Farmbox.cz je unikátní projekt, který slučuje výhody internetového obchodu s tzv. bedýnkováním zeleniny a farmářskými trhy. Díky farmbox.cz máte celoročně přístup ke kvalitním regionálním potravinám. 
 

Na Farmbox.cz si můžete objednat nejen zeleninu a ovoce od místních farmářů, ale také poctivý kváskový chléb, uzeniny od místního řezníka, farmářské jogurty, tvaroh či máslo, ale i výborná kuřata či vajíčka. My Vám navíc Vaši objednávku po Brně a okolí přivezeme ve formě farmářské bedýnky (farmboxu) až k Vašim dveřím a to do zaměstnání nebo domů. 
 

Pokud se Vám nechce přemýšlet nad tím, co máte nakoupit, můžete si objednat některou z již připravených (hotových) boxů.

Kdo za projektem Farmbox.cz stojí?

Jedná se o čistě rodinný podnik.  Provozovatelem farmbox.cz jsem já, Irena Šneková, nicméně budete se setkávat i s dalšími členy naší rodiny, mým manželem Jiřím Šnekem a mojí maminkou Irenou Královou. 

Více informací o tom, kdo jsme, jaké máme ve farmboxu role, co nás baví a jaké máme zkušenosti najdete na našem blogu: http://blog.farmbox.cz/2014/08/to-jsme-my/

Jak to celé vzniklo?

První myšlenka související s projektem farmbox.cz se nám urodila v hlavě již před skoro 6 lety. 
Já a můj muž často jezdíme do německy mluvících zemích, kde jsou projekty obdobné tomuto, zcela běžné.  V té době rozjížděl manžel jiné podnikání a já zrovna nastupovala do nového zaměstnání, takže jsme nápad uložili do šuplíku a od té doby smutně sledovali, jak na český trh vstupují jiní s velmi podobným nápadem.
 

V loňském roce se mi dostal do rukou letáček firmy, která nabízela zeleninové bedýnky a já si uvědomila, že je nejvyšší čas vytáhnout nápad ze šuplíku. Čím víc jsem se do toho nořila, tím víc mně bylo jasné, že není potřeba nabízet další zeleninové bedýnky, ale že na brněnském trhu chybí firma, která by nabízela pouze české výrobky a orientovala se u toho na kvalitu. Navíc i mě čím dál víc štvala špatná kvalita dostupných potravin a vadilo mi, že je pro mě problematické, koupit v Brně dobré české výrobky. Buď musíte do specializovaného obchodu a nebo, pokud býváte dlouho v práci, jako já, pak máte smůlu. Začala jsem se ptát po okolí a zjistila, že mám kolem sebe víc lidí, kteří mají podobný problém a přitom by si tak rádi pochutnali na  kvalitních českých potravinách a projekt začal pomalu nabývat konkrétních obrysů.
 

Projekt Farmbox.cz je postaven na těchto základních pilířích:

-         Nabízíme pouze české potraviny (výjimku tvoří nabídka bio zeleniny a bio ovoce v zimních měsících)

Snažíme se, abychom zkrátili distribuční vzdálenosti, takže, pokud je to možné, nabízíme produkty od výrobců z Jihomoravského kraje, příp. z krajů v okolí, např. Vysočina, Zlínský, atd.

 

-          Čerstvé potraviny jsou vyráběny až na základě Vašich objednávek 

Na výrobu a distribuci si necháváme jen nezbytně nutný čas, o to víc času zbývá Vám na spotřebování - žádné skladování a prodej těsně před datumem spotřeby.

 

-         Chceme Vám vždy nabídnout to nejlepší.

Potraviny, které nabízíme jsou velmi kvalitní, nešizené, vyráběné z pravého ovoce, ne koncentrátů, z normálního mléka, ne sušeného, z masa, ne z mouky, atd…. Uvědomujeme si, že často jsou ceny vyšší, než u podobných výrobků jiných značek, které znáte z obchodů, ale věřte, že to za ten zážitek stojí. Navíc to, že je pořizovací cena vyšší, nemusí znamenat, že je potravina dražší, uvedu to na příkladu českého česneku, 1 kg se sice pohybuje kolem 200 Kč ve srovnání s česnekem z dovozu, kde je cena ca. poloviční. Jenže českého česneku Vám do jídla stačí 2 stroužky, kdežto česneku z dovozu potřebujete celou paličku, abyste dosáhli stejné chuti. Většina našich výrobců má různá ocenění a certifikáty a pravidelně se umisťuje na předních místech v různých spotřebitelských soutěžích.

 

-         Přivezeme Vám Váš nákup do zaměstnání nebo domů.

Nemusíte nikde běhat, abyste nakoupili kvalitní potraviny, nemusíte se ani stresovat, jestli stihnete obchod, než Vám zavře,  nemusíte se strkat s dalšími lidmi v obchodních domech a smířit se s tím, že často kupujete potraviny, u kterých nejste přesvědčeni o jejich kvalitě. Jediné, co musíte, je, sednout si k Vašemu PC  a objednat.

 

-         Chceme Vám nabídnout kompletní sortiment potravin, abyste se o Váš nákup nemuseli starat, ale mohli si jen vybrat.

Aktuální nabídka není finální, postupně budeme upravovat a přidávat další produkty dle Vašeho přání.  

 

Budeme moc rádi, když se Vám na farmbox.cz bude líbit a námi nabízené výrobky Vám budou chutnat, tak jako chutnají nám :).
 

Pokud máte nějakého oblíbeného farmáře a rádi byste si jeho výrobky kupovali přes nás, určitě nám o tom dejte vědět na email: [email protected]. Chceme, aby byla nabídka potravin na našem webu odrazem toho, co opravdu chcete kupovat. Za Vaše podněty Vám předem děkujeme.

 

Tým Farmbox.cz Vám přeje dobrou chuť.