Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Značky Počet značek: 66

na stránku
Zobrazeno 19 – 27 z 66 položek
 • Farma Sokol

  Farma Sokol je rodinnou farmou manželů Sokolových, kterou byste našli v podhůří Orlických hor, v malebné vesničce jménem Rampuše.
  Se zemědělstvím začali v roce 2010, od roku 2011 farmě vyrábí výrobky mléčného a masného původu

 • Farma u tří dubů

  Přátelé, určitě víte, že delší dobu u nás dochází k transformaci společnosti z agroprůmyslového podniku na regionální farmu. V posledních letech jsme zmenšili celkovou výměru, ale přidali novinky jako jahody, broskve, meruňky, dýně a nové odrůdy révy vinné. Na polích jsme přidali pátou plodinu (Jetel nachový) a vysazujeme krmné a medonosné biopásy. Začali jsme část vlastní produkce zpracovávat a vytváříme vztahy s okolními farmáři, tak abychom si navzájem doplňovali sortiment. Touto cestou bychom chtěli dál pokračovat a soustředit se na výrobu a prodej farmářských produktů pro náš region. Proto jsme se rozhodli, že nebudeme dále AGRO, ale FARMA U TŘÍ DUBŮ.

 • Havlíčkova Továrna

  Létající mini pivovar Havlíčkova továrna z Bílovic nad Svitavou est2020 :)

 • Horňácká farma

  Horňácká farma s.r.o. sídlí v Hrubé Vrbce.. Farma hospodaří ekologicky, protože ekologické zemědělství je pokrokový a moderní způsob hospodaření, který staví na tisíciletých zkušenostech našich předků.

 • Hraška

  Hraška je výrobkem firmy Ceria, což je česká rodinná firma s mnohaletými zkušenostmi v oboru zdravé výživy.

  Co je tedy ta Hraška? 

  Hraška je unikátní český výrobek, ve kterém se snoubí lahodná chuť a skvělé výživové vlastnosti.Tohoto výsledku je dosaženo bez přídatných látek. Hraška neobsahuje lepek, cholesterol, glutaman sodný, konzervanty ani barviva.

 • Ion Iancu

  Manželé Iancu pěstují na statku v Boršicích nestříkanou zeleninu a ovoce. Často méně tradiční, o to však chutnější, odrůdy.

  Z této lahodné zeleniny a ovoce pak vyrábí i řadu zavařených dobrot inspirovaných rumunskými recepturami.

  Stojí za to ochutnat!

 • Jasan

  Environmentální sociální podnik zabývající se ekologickým zemědělstvím za pomoci osob znevýhodněných na trhu práce.

 • Karotkin

  je výrobce kvalitních moravských produktů, které vyrábí dle starých osvědčených receptur. Před cenou vstupních surovin upřednostňují jejich kvalitu a původ.
  Využívají tak především dodávek regionálních pěstitelů bez intenzivního obdělávání půdy a péče o rostliny.

Zobrazeno 19 – 27 z 66 položek